Me loome tulevikku

Arendame Cleveronis maailma kõige innovaatilisemaid kaupade kättetoimetamise viimase miili lahendusi, et Sul oleks võimalik säästa üht väärtuslikumat ressurssi – aega. Me ei loo lihtsalt tooteid, me loome tulevikku.

Kes me oleme?

Cleveron on maailmas innovatsiooniliider robootiliste pakiautomaatide ja viimase miili click and collect-lahenduste loomisel jae- ning logistikasektorile. Meie toodeteks on automatiseeritud pakirobotid, nagu Cleveron 301 ja 302, maailma esimene tõestatud töökindlusega pakirobot Cleveron 401 ning maailma suurim intelligentne robootiline pakiterminal Cleveron 402. Kõik meie ainulaadsed põhitooted on kaitstud intellektuaalomandi õigustega.

Cleveron on kiiresti arenev tehnoloogiaettevõte, mille alustalaks on innovatsioon. Meie ainulaadsed pakirobotid aitavad jaemüüjatel toime tulla kasvava e-kaubandusega kaasnevate probleemidega – võimaldavad hoiustada suurel hulgal pakke väikese pinna peal, toimetavad paki koodi sisestamise peale kätte sekunditega ning paki saaja ei vaja paki saamiseks klienditeenindaja abi. Jaemüüja hoiab kokku väärtuslikku poepinda, kaupluse töötajad hoiavad kokku pakkide kätteandmisele kuluvat aega; ostja ei pea paki kättesaamist pikalt ootama ning säästab ka tellimiskuludelt.

Meie sooviks on aidata inimestel säästa aega, ressurssi, mis muutub aina väärtuslikumaks nii ettevõtete kui ka tarbijate jaoks. Selleks loome me lahendusi, millest keegi ei oskagi veel unistada, kuid mida on inimestele väga vaja. Me loome tulevikku.

Kuidas kõik algas?

2000. aastal lõid Cleveroni praegused omanikud mööbli müümiseks veebipoe ON24, mille aluseks oli tol ajal uuenduslik äriidee – kliendid said mööbli välja valida internetist ja see toodi neile koju kätte. 2009. aastaks oli ON24-st saanud Eesti suurim mööblimüüja ja ettevõte hoiab seda positsiooni ka täna.

ON24 algusaastatel oli koostöö kaupu klientidele viinud logistikafirmadega keeruline. Monopoolses seisundis partneritel olid jäigad nõuded, ka kliendid ei olnud teenusega rahul ja rahuolematus kandus omakorda üle ON24-le. Nii loodi 2006. aastal oma logistikaosakond, millest veidi hiljem sai eraldiseisev ettevõte SmartPOST. Registreeriti ka juriidiline nimi Cleveron. Ettevõtte eesmärgiks sai pakiautomaatide riist- ja tarkvara arendamine, müümine ning SmartPOSTi enda pakiautomaatide võrgustiku loomine.

2009. aastal kuulutati SmartPOSTi pakiautomaatide võrgustikule tuginev pakkide väljastamise lahendus Eesti Aasta logistikateoks. Järgmisel aastal müüdi SmartPOSTi pakiautomaatide võrgustik, selle kaudu logistikateenust pakkuv üksus ja ka brändi nimi Soome ettevõttele Itella. Nime müügi tõttu võeti kasutusele varem registreeritud Cleveron ning keskenduti pakiautomaatide tehnoloogia arendamisele, mis võimaldaks muuta Cleveroni tooteid kasutavate lõppklientide elu lihtsamaks ja mugavamaks.

Mida me teeme?

Tootedisain

Meie toodete arendus algab disainist. Meie jaoks on suurepärane kasutajakogemus ja elegantne välimus toote lahutamatud osad

Riistvaraarendus

Meie insenerid kasutavad probleemide lahendamiseks 3D-modelleerimist ja testimislaborit

Tarkvaraarendus

IT-tiim äratab meie automaadid ellu ja tagab kvaliteetse klienditeeninduse

Kooste ja paigaldus

Pakiautomaate seavad üles meie kogenud tehnikud

Hooldus

Hooldusmeeskond tagab meie automaatide veatu töö 24/7

Garantii

Kõik meie tooted saavad kaasa garantii

Küsimuste korral võta meiega ühendust!

Lisainfo saamiseks helista või saada e-kiri

Kaur Ojakivi
Teenuse juht

E-post: [email protected]
Tel: (+372) 506 5749